شرکت خورشید رایان البرز در سال 1394 تاسیس شده است و دارای کادر متخصص و مجرب با سابقه فعالیتهای صنعتی و پژوهشی قابل توجهی است. از این روی، با توجه به سابقه تخصصی و عملی پایه گذاران، این شرکت توانایی و تجربه طراحی و ساخت سیستم های مدیریت و شارژ باتری، طراحی و پیاده سازی آزمونگر و تست باتری 6KW و متوازن ساز (Battery equalizer: Balancer) و پک کننده باتریهای لیتیومی، طراحی و ساخت حسگرهای خورشیدی دو و تک محوری، طراحی و پیاده سازی بالانس چرخ خودرو به صورت نیمه صنعتی، پیاده سازی کنترلگر ربات سه درجه آزادی در زمینه هوافضا و... داراست.

علاوه بر انجام پروژه های صنعتی، آزمایشگاهی و پژوهشی (دانشجویی)، این شرکت آمادگی دارد تا تجربیات خود را در زمینه استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهای موررد نیاز در اجرای طرح ها و نیز استانداردهای صنعتی به صورت ارایه وبینارها، فیلمهای آموزشی و انجام آزمونهای مهارت سنجی تخصصی به صورت بر خط، فروش لوحهای فشرده و همچنین انجام پروژه های صنعتی و رفع اشکالات نرم افزاری (به صورت ثبت درخواست)، در اختیار مهندسان، علاقه مندان و دانشجویان عزیز قرار دهد.

 

شرکت خورشید رایان البرز در سال 1394 تاسیس شده است و دارای کادر متخصص و مجرب با سابقه فعالیتهای صنعتی و پژوهشی قابل توجهی است. فعالیتهای این شرکت علاوه بر انجام پروژه های صنعتی و آزمایشگاهی، شامل آموزشهای تخصصی و کاربردی در صنعت نیز میباشد.
آدرس : البرز-کرج، فاز4 مهرشهر
تلفن : 33514630 
موبایل : 09300460670

نماد اعتماد

 

logo-samandehi

خبرنامه

اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید و در خبرنامه عضوشوید .از آخرین اخبار مطلع شوید.

© 2021-2015. شرکت خورشید رایان البرز. تمام حقوق محفوظ است.