شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سایت به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت شرکت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده در سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

تعریف مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت اقدام کند.

 تعریف کارفرما یا خریدار: کاربری که درخواست فعالیتی را اعم از ترجمه، پشتیبانی پروژه یا انجام پروژه صنعتی در فرم درخواست ثبت مینماید.

تعریف مجری: کاربری که مسولیت انجام درخواست فعالیت کارفرما را میپذیرد و آمادگی خود را از طریق ارسال فرم پیشنهاد اجرا، واقع در پایین  صفحه فعالیت درخواست شده، اعلام میدارد. همچنین اعتبار مجریان، توسط شرکت خورشید رایان البرز بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

شرایط آموزشهای ارایه شده در شرکت

 1. هر آموزش خریداری شده، صرفا ویژه دریافت کننده اصلی آن محصول است، و فرد دریافت کننده، نباید آن را به هر نحوی منتشر نماید و یا در اختیار دیگران قرار دهد.
 2. آموزش های "شرکت خورشید رایان البرز" به عنوان منبع مطالعه و یادگیری فردی می باشند. شرکت و مدرسین مجموعه های آموزشی، مسئولیتی در قبال پاسخگویی به پرسش های علمی و موردی استفاده کنندگان از آموزش ها ندارند، به استثنای آموزشهایی که نحوه پشتیبانی آن، در صفحه معرفی همان محصول به روشنی بیان شده باشد.
 3. پس از برگزاری دومین جلسه از کلاسهای آموزشی آنلاین (غیر حضوری) امکان بازگرداندن وجه پرداختی ثبت نام وجود ندارد.

قوانین درخواست فعالیت:

 • درخواستهای ارسالی پس از بررسی کارشناسان، حداکثر 2 ساعت پس از ارسال، در ساعات اداری، بر روی سایت در فهرست (زیر منو) درخواستهای جاری قرار میگیرند.
 • پس از بررسی پیشنهادات و قبول یک مجری به عنوان مسوول انجام درخواست، بایستی 70 درصد هزینه توافق شده، طبق فاکتور صادره، به حساب سایت واریز گردد، که در ادامه انجام درخواست، بر اساس پیشرفت کار و تایید کارفرما، به حساب مجری مسوول واریز می‌گردد.  30% مابقی نیز پس از انجام حداقل 50 درصد کار و بر اساس فاکتور صادر شده، بایستی به حساب سایت واریز گردد.
 • پس از انجام حداقل 50% کار مربوط به یک درخواست، و تایید کارفرما، مبلغ 50% از هزینه انجام درخواست، به حساب مجری محترم مسوول واریز میگردد.
 • لازم است که برای هر موضوع یک درخواست ارسال شود و از گنجاندن چندین موضوع مختلف در یک درخواست پرهیز شود.
 • به دلیل مقررات کشوری، درخواست انجام کامل پایان نامه و سمینار با هر عنوان، جز در موارد مشاوره و رفع اشکالات، پذیرفته نمیگردد.
 • کارفرمایان محترم، بایستی موضوع درخواستی خود را در قسمت "شرح موضوع"، به صورت کامل و بدون هیچ ابهامی بیان نمایند، چرا که موضوعات ناقص، مبهم و ناکامل مورد پذیرش نیست.
 • در صورت بروز مشکل در هر درخواست، از طریق ایمیل ثبت نامی و یا مراجعه به قسمت درخواستهای من، تحت عنوان درخواست مورد نظر، با کارفرما تماس برقرار میگردد.
 • در مورد موضوعات پیچیده و نیاز به توضیحات زیاد، به ویژه درخواستهای پیاده سازی و ساخت، لازم است متن درخواست خود را به صورت فایل pdf یا Msword در قسمت بارگذاری فایل موضوع، ارسال نمایید و در قسمت "شرح موضوع" عبارت "به پیوست" را درج نمایید.
 • برای هر درخواست فعالیت موجود در فهرست درخواستهای جاری در سایت، ممکن است چند پیشنهاد با هزینه های مختلف ارسال گردد که در فهرست (زیر منوی) پیشنهادات، از منوی درخواست، با قابلیت جستجوی عنوان موضوع، قابل مشاهده است.
 • در صورت ارسال پیشنهاد برای هر درخواست، از طریق ایمیل ثبت نامی، و یا مراجعه به قسمت درخواستهای من، تحت عنوان درخواست مورد نظر، به کارفرمایان اطلاع داده میشود.
 • برای انجام هر درخواست، 12% از مبلغ انجام فعالیت، بابت هزینه های سایت، کسر و مابقی، هنگام تسویه نهایی، به حساب ‏مجری مسوول انجام درخواست، پرداخت میگردد.‏
 • تسویه نهایی با مجری محترم، پس از تایید کارفرما انجام میگردد.
 • سایت رایان البرز، با انجام بررسی های مستمر، پیاده سازی استانداردهای مدیریت پروژه و راهنماییهای لازم، سعی در کمینه کردن احتمال بروز مشکل بین کارفرما و مجری دارد. ولی در صورت بروز مشکل بین کارفرما و مجری مسوول، اولویت اول پذیرش داوری سایت رایان البرز است و هر دو طرف بایستی نظر داوری سایت را بپذیرند. در مواقع نادر که دو طرف نظر داوری سایت را پذیرا نیستند، بایستی به محاکم قضایی مراجعه نمایند که در آن صورت نماینده سایت، تنها در مراجع قضایی واقع در محدوده شهر کرج، حاضر شده و مستندات مکاتبات بین کارفرما و مجری را در اختیار محاکم قضایی قرار میدهد. در هرصورت، کارفرما و مجری بایستی بپذیرند که محل کنونی شرکت مسوول سایت خورشید رایان البرز، در نشانی استان البرز، کرج، فاز4 مهرشهر، خیابان شهید رزهبان، کوچه 501 غربی، واقع شده است، تمام پیگیریهای قضایی در محدوده شهر کرج قابل انجام است.

محتوا

سایت رایان البرز ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

شرکت خورشید رایان البرز در سال 1394 تاسیس شده است و دارای کادر متخصص و مجرب با سابقه فعالیتهای صنعتی و پژوهشی قابل توجهی است. فعالیتهای این شرکت علاوه بر انجام پروژه های صنعتی و آزمایشگاهی، شامل آموزشهای تخصصی و کاربردی در صنعت نیز میباشد.
آدرس : البرز-کرج، فاز4 مهرشهر
تلفن : 33514630 
موبایل : 09300460670

نماد اعتماد

 

logo-samandehi

خبرنامه

اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید و در خبرنامه عضوشوید .از آخرین اخبار مطلع شوید.

© 2020-2015. شرکت خورشید رایان البرز. تمام حقوق محفوظ است.